Η δημόσια παρουσίαση της διδακτορικής διατριβής του υποψηφίου διδάκτορος του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών κ. Παναγιώτη Καψάλη,

με θέμα: “Residual Performance of Fire-exposed Textile Reinforced Concrete: Experimental Investigation and Modeling“,

θα γίνει την Παρασκευή, 23 Ιουλίου 2021 και ώρα 15:00 μμ, μέσω τηλεδιάσκεψης (zoom).

Η διατριβή του κ. Καψάλη θα οδηγήσει σε κοινό Διδακτορικό Τίτλο του Πανεπιστημίου Πατρών (επιβλέπων Καθηγ. Αθ. Τριανταφύλλου) και του Vrije Universiteit Brussel (επιβλέπουσα Καθηγ. Tine Tysmans).

Η παρακολούθηση της δημόσιας παρουσίασης μπορεί να γίνει διαδικτυακά μέσω της εφαρμογής Zoom. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν σχετικό αίτημα συμμετοχής στην κ. Μαρία Δημητριάδη (mdimitr@upatras.gr), προκειμένου να τους αποσταλεί ο σχετικός σύνδεσμος σύνδεσης.