Σας ενημερώνουμε ότι η ανανέωση εγγραφής (για όσους φοιτητές δεν έχουν πραγματοποιήσει) και οι δηλώσεις μαθημάτων μέσω της Ηλεκτρονικής Γραμματείας θα πραγματοποιηθούν από 3-3-2023 έως 31-3-2023.

Φοιτητές Α΄ έτους :

-Χρειάζεται ανανέωση εγγραφής εάν αυτή δεν έχει ήδη πραγματοποιηθεί.

Δήλωση όλων των μαθημάτων του τρέχοντος εξαμήνου.

Φοιτητές Β΄και Γ’ έτους :

Φοιτητές Δ’ έτους :

-Χρειάζεται ανανέωση εγγραφής εάν αυτή δεν έχει ήδη πραγματοποιηθεί.

-Δήλωση κατεύθυνσης και όλων των μαθημάτων του τρέχοντος εξαμήνου, καθώς και όλων των μαθημάτων προηγουμένων εαρινών εξαμήνων που δεν έχουν προβιβάσιμο βαθμό.

Φοιτητές Ε’ έτους :

(Π3 Πρόγραμμα Σπουδών)

-Χρειάζεται ανανέωση εγγραφής μόνο εάν αυτή δεν έχει ήδη πραγματοποιηθεί.

-Δήλωση όλων των μαθημάτων του τρέχοντος εξαμήνου και όλων των μαθημάτων προηγουμένων εαρινών εξαμήνων που δεν έχουν προβιβάσιμο βαθμό.

-Δήλωση Διπλωματικής ΙΙ.

Φοιτητές επί Διπλώματι:

(Π3 ή Π2 ή Π1 Πρόγραμμα Σπουδών)

-Χρειάζεται ανανέωση εγγραφής εάν αυτή δεν έχει ήδη πραγματοποιηθεί.

-Δήλωση όλων των μαθημάτων προηγουμένων εαρινών εξαμήνων που δεν έχουν προβιβάσιμο βαθμό.

Π3 και Π2 Προγράμματα Σπουδών μόνο: Εάν έχει γίνει δήλωση Διπλωματικής ΙΙ κατά το Ε’ έτος των σπουδών, ΔΕΝ

χρειάζεται να ξαναγίνει.

Π1 Πρόγραμμα Σπουδών μόνο: Χρειάζεται να ξαναγίνει δήλωση Διπλωματικής Εργασίας, ανεξάρτητα εάν αυτή έχει γίνει κατά το παρελθόν.

ΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΔΕΝ ΑΝΑΝΕΩΣΟΥΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΩΣ 31-03-2023 ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΘΟΥΝ. Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΘΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΑΥΣΤΗΡΑ.

Από την Γραμματεία