Ανακοίνωση Υβριδικής Διάλεξης με τίτλο: «Δομικό Σκυρόδεμα και Αντισεισμικές Κατασκευές»

Το Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του Πανεπιστημίου Πατρών διοργανώνει διάλεξη η οποία απευθύνεται σε προπτυχιακούς/ές και μεταπτυχιακούς/ές φοιτητές/τριες του Τμήματος, αλλά και ενδιαφερόμενους/ες φοιτητές/τριες άλλων Τμημάτων.

Την Τρίτη 01 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 17:00 στο Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του Πανεπιστημίου Πατρών στο αμφιθέατρο «Ε.Ν. Μαστρογιάννης» θα διεξαχθεί διάλεξη με τίτλο «Δομικό Σκυρόδεμα και Αντισεισμικές Κατασκευές». Η διάλεξη θα έχει υβριδική μορφή.

Κεντρικός ομιλητής θα είναι ο Ομότιμος Καθηγητής Πανεπιστημίου Πατρών κ. Μιχαήλ Φαρδής, Πολιτικός Μηχανικός και Επίτιμος Πρόεδρος της Διεθνούς Ομοσπονδίας Σκυροδέματος.

Το πρόγραμμα του Σεμιναρίου έχει ως ακολούθως:

17:00-17:15 Καλωσόρισμα – Παρουσίαση Σεμιναρίου

17:15-18:00 Δομικό Σκυρόδεμα και Αντισεισμικές Κατασκευές

18:00-18:15 Ερωτήσεις / Συζήτηση

Για την συμμετοχή σας στο σεμινάριο εγγραφείτε εδώ.

Παλαιότερη εγγραφή για τις 18 Οκτωβρίου δεν ισχύει. Θα χρειαστεί να εγγραφείτε εκ νέου.

Επισημαίνεται ότι δεν θα αποσταλούν μηνύματα επιβεβαίωσης εγγραφής.

O σύνδεσμος για εξ αποστάσεως παρακολούθηση βρίσκεται εδώ.

O Πρόεδρος του Τμήματος και η Οργανωτική Επιτροπή σας προσκαλούν με χαρά να παρακολουθήσετε το Σεμινάριο.

Σταυρούλα Κοντοέ

Χριστόφορος Παππάς